Autor:

Admin

Utworzono:

07.04.2018

Nasi seniorzy od początku dominowali na boisku. Pierwsza bramka wpadła w 25 minucie, kiedy to po wrzutce Marka Kęski jeden z obrońców gospodarzy skierował głową piłkę do własnej siatki. Piłkarze Słomki szybko, bo już po 5 minutach, wyrównali. Także zdobyli bramkę głową po rzucie rożnym. Mimo to na przerwę zwycięsko schodzili nasi seniorzy, gdyż Bartłomiej Trela zdobył bramkę po kornerze.

Druga połowa była podobna do pierwszej, tylko tym razem bramki zdobywał tylko Krokus. Bramki na 3:1 i 4:1 były bardzo podobne - obie wpadły po strzale głową z rzutu rożnego. Pierwszą zdobył Marek Kęska, a drugą Adrian Leśniak. Znakomitymi dośrodkowaniami z narożnika boiska popisywał się Dawid Król, który trzykrotnie asystował w ten sposóbprzy golach kolegów.Nasz najlepszy w tym sezonie strzelec dołożył jeszcze jedną bramkę pod koniec spotkania, wykańczając świetną kontrę, którą zrobili z Bartkiem Trelą. Międzyczasie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, a dodatkowo jeden z ich zawodników otrzymał czerwoną kartkę. Mecz zakończył się 5:1.