Wygrana z Wierchami

W kolejnym sparingu nasza drużyna zmierzyła się z Wierchami Rabka - 4 drużyną A klasy Podhalańskiej był to bardzo wymagający przeciwnik mecz zakończył się wynikiem 4 do 3 dla Turbacza bramki dla Turbacza Nowakowski 2x, Piekarczyk 2x. Warto dodać że nowym trenerem Wierchów jest Marian Tajduś były trener Pcimnianki, Płomienia Limanowa, Turbacz.

składy: KS Turbacz Mszana Dolna: K.Chrustek, G.Szynalik, P.Szynalik. P.Potaczek, S.Surówka, W.Dziadoń, K.Szczypka, D.Dawiec, J.Barda, K.Nowakowski, K.Piekarczyk, J.Kręcichwost, D.Szczupak.

skład: Wierchy Rabka-Zdrój: Wierchy:K.Kawula, M.Zając, M.Czyszczoń, M.Nawara, K.Białoński, A.Homoncik, M.Wójciak. P.Świder, K.Jurzec, Ł.Sularz, K.Lupa.

bramki dla Wierchów: Ł.Sularz 2x, K.Lupa 1x.