zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stradomka Skrzydlna
1:2
LKS Mordarka
Słomka Siekierczyna
4:0
Orkan Niedźwiedź
Zenit Kasinka Mała
2:3
Gorce Kamienica
Błyskawica Rupniów
4:0
Ostra Olszówka
Turbacz Mszana Dolna
2:2
Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna
1:6
Krokus Przyszowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stradomka Skrzydlna
2:0
Laskovia Laskowa
Krokus Przyszowa
3:2
Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica
5:3
Ostra Olszówka
Zenit Kasinka Mała
4:2
Witów Mszana Górna
LKS Mordarka
1:1
Słomka Siekierczyna
Orkan Niedźwiedź
0:4
Błyskawica Rupniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Witów Mszana Górna
3:3
Gorce Kamienica
Stradomka Skrzydlna
4:2
Krokus Przyszowa
Turbacz Mszana Dolna
4:2
Zenit Kasinka Mała
Słomka Siekierczyna
3:4
Laskovia Laskowa
Ostra Olszówka
2:2
Orkan Niedźwiedź
Błyskawica Rupniów
4:3
LKS Mordarka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Laskowa
1:1
Błyskawica Rupniów
Zenit Kasinka Mała
5:2
Stradomka Skrzydlna
Gorce Kamienica
3:3
Orkan Niedźwiedź
Krokus Przyszowa
2:0
Słomka Siekierczyna
LKS Mordarka
4:0
Ostra Olszówka
Witów Mszana Górna
1:1
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostra Olszówka
4:3
Laskovia Laskowa
Orkan Niedźwiedź
2:1
LKS Mordarka
Stradomka Skrzydlna
5:0
Witów Mszana Górna
Błyskawica Rupniów
3:1
Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna
1:6
Zenit Kasinka Mała
Turbacz Mszana Dolna
1:1
Gorce Kamienica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
1:1
Stradomka Skrzydlna
Witów Mszana Górna
0:3
Słomka Siekierczyna
Laskovia Laskowa
6:2
Orkan Niedźwiedź
Zenit Kasinka Mała
6:5
Błyskawica Rupniów
Krokus Przyszowa
3:1
Ostra Olszówka
Gorce Kamienica
1:1
LKS Mordarka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
1:5
Krokus Przyszowa
Błyskawica Rupniów
5:1
Witów Mszana Górna
Ostra Olszówka
3:4
Zenit Kasinka Mała
Stradomka Skrzydlna
3:0
Gorce Kamienica
LKS Mordarka
4:3
Laskovia Laskowa
Słomka Siekierczyna
3:2
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Kasinka Mała
7:2
Orkan Niedźwiedź
Krokus Przyszowa
3:1
LKS Mordarka
Gorce Kamienica
0:1
Laskovia Laskowa
Turbacz Mszana Dolna
1:2
Błyskawica Rupniów
Witów Mszana Górna
3:3
Ostra Olszówka
Stradomka Skrzydlna
1:0
Słomka Siekierczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
3:2
Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa
6:0
Krokus Przyszowa
Ostra Olszówka
2:4
Turbacz Mszana Dolna
Błyskawica Rupniów
1:1
Stradomka Skrzydlna
LKS Mordarka
3:6
Zenit Kasinka Mała
Słomka Siekierczyna
1:1
Gorce Kamienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Kasinka Mała
0:3
Laskovia Laskowa
Turbacz Mszana Dolna
3:1
Orkan Niedźwiedź
Witów Mszana Górna
0:9
LKS Mordarka
Stradomka Skrzydlna
3:3
Ostra Olszówka
Gorce Kamienica
5:4
Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna
1:5
Błyskawica Rupniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
0:0
Stradomka Skrzydlna
Ostra Olszówka
3:0*
Słomka Siekierczyna
Laskovia Laskowa
3:0
Witów Mszana Górna
Krokus Przyszowa
3:1
Zenit Kasinka Mała
Błyskawica Rupniów
4:1
Gorce Kamienica
LKS Mordarka
0:0
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
2:0
Słomka Siekierczyna
Ostra Olszówka
0:3
Błyskawica Rupniów
Laskovia Laskowa
1:1
Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa
2:1
Witów Mszana Górna
Gorce Kamienica
1:4
Zenit Kasinka Mała
LKS Mordarka
1:1
Stradomka Skrzydlna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Krokus Przyszowa
Witów Mszana Górna
3:5
Zenit Kasinka Mała
Ostra Olszówka
7:0
Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa
1:1
Stradomka Skrzydlna
Błyskawica Rupniów
1:0
Orkan Niedźwiedź
Słomka Siekierczyna
0:1
LKS Mordarka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
3:0
Ostra Olszówka
Laskovia Laskowa
2:0
Słomka Siekierczyna
Zenit Kasinka Mała
5:1
Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa
2:0
Stradomka Skrzydlna
Gorce Kamienica
6:3
Witów Mszana Górna
LKS Mordarka
3:0
Błyskawica Rupniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
2:2
Witów Mszana Górna
Orkan Niedźwiedź
7:2
Gorce Kamienica
Stradomka Skrzydlna
2:6
Zenit Kasinka Mała
Ostra Olszówka
3:6
LKS Mordarka
Krokus Przyszowa
2:1
Słomka Siekierczyna
Błyskawica Rupniów
1:1
Laskovia Laskowa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Witów Mszana Górna
1:2
Stradomka Skrzydlna
Laskovia Laskowa
4:1
Ostra Olszówka
Zenit Kasinka Mała
2:1
Słomka Siekierczyna
Krokus Przyszowa
0:2
Błyskawica Rupniów
Gorce Kamienica
1:7
Turbacz Mszana Dolna
LKS Mordarka
3:2
Orkan Niedźwiedź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostra Olszówka
1:1
Krokus Przyszowa
Orkan Niedźwiedź
1:4
Laskovia Laskowa
Stradomka Skrzydlna
2:2
Turbacz Mszana Dolna
Błyskawica Rupniów
7:1
Zenit Kasinka Mała
LKS Mordarka
2:4
Gorce Kamienica
Słomka Siekierczyna
6:1
Witów Mszana Górna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
1:2
Słomka Siekierczyna
Witów Mszana Górna
1:0
Błyskawica Rupniów
Laskovia Laskowa
1:0
LKS Mordarka
Zenit Kasinka Mała
4:1
Ostra Olszówka
Krokus Przyszowa
3:1
Orkan Niedźwiedź
Gorce Kamienica
1:5
Stradomka Skrzydlna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
2:3
Zenit Kasinka Mała
Ostra Olszówka
3:1
Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa
3:0
Gorce Kamienica
Błyskawica Rupniów
3:2
Turbacz Mszana Dolna
LKS Mordarka
0:0
Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna
1:1
Stradomka Skrzydlna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
3:0
Ostra Olszówka
Witów Mszana Górna
1:9
Orkan Niedźwiedź
Stradomka Skrzydlna
0:3
Błyskawica Rupniów
Zenit Kasinka Mała
3:3
LKS Mordarka
Krokus Przyszowa
1:2
Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica
2:3
Słomka Siekierczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Niedźwiedź
2:4
Turbacz Mszana Dolna
Ostra Olszówka
1:4
Stradomka Skrzydlna
Laskovia Laskowa
6:2
Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa
4:0
Gorce Kamienica
Błyskawica Rupniów
5:1
Słomka Siekierczyna
LKS Mordarka
3:2
Witów Mszana Górna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Turbacz Mszana Dolna
2:2
LKS Mordarka
Witów Mszana Górna
0:5
Laskovia Laskowa
Stradomka Skrzydlna
2:1
Orkan Niedźwiedź
Zenit Kasinka Mała
1:1
Krokus Przyszowa
Gorce Kamienica
3:3
Błyskawica Rupniów
Słomka Siekierczyna
5:2
Ostra Olszówka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij